Фізична охорона об'єктів ТОВ "ДОЛАВР 2020"

Що потрібно знати про фізичну охорону
Новини

Росія довела світові свою психічну недієздатність: у США заговорили про закриття неба

Росія ракетним ударом по Краматорську й по сім'ях, які евакуюються, остаточно довела світові свою масову психічну недієздатність.

Світ почав жорсткіше реагувати на воєнні злочини російських окупантів. Деякі країни готові негайно впроваджувати більше санкцій і піти на нафтове ембарго проти Росії. Про це в Telegram повідомив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

"Франція вустами міністра фінансів Ле Мера заявляє про готовність просто зараз піти на нафтове ембарго для РФ. Британія вустами прем'єр-міністра Джонсона та Німеччина вустами канцлера Шольца прямо говорять про необхідність термінового закриття Європи для російського кривавого газу. Німеччина ж вустами президента Штайнмаєра говорить про необхідність негайного створення міжнародного трибуналу для початку процесів над російськими воєнними злочинцями, включно з Путіним. І, нарешті, США вустами президента Байдена заявляють про суттєве та проривне розширення військової допомоги Україні. Зокрема, для негайного закриття неба від російських шалених ракет", - написав Подоляк.

Автор: ТОВ "ДОЛАВР 2020" - фізична охорона в Україні
Made on
Tilda