Все про охорону

Охорона котеджів та дачних кооперативів

Охорона котеждів Київ
Незаконні проникнення, крадіжки та псування майна, це лише частина злочинів, що вчиняються на території котеджних містечок та дачних кооперативів. ТОВ "ДОЛАВР 2020" допоможе захистити Ваше майно та нерухомість. Послуги охорони в Києві та Київській області для даних об'єктів надаються комплексно, з використанням фізичної охорони та за допомогою спеціальних технічних засобів. 
Комбінована охорона гарантує підтримання порядку, запобігає псуванню майна, а також спрямована на захист власників маєтків. 
Співробітники охоронної компанії слідкують за всім, що відбувається на території та вживають відповідні заходи для запобігання правопорушень. Всі охоронці мають спеціальні засоби захисту та радіозв'язку. У разі потреби на допомогу виїжджає група швидкого реагування. 

Рівні захисту котеджних містечок.
Економ - встановлення огорожі, у разі її відсутності, облаштування пропускного пункту з автоматичним шлагбаумом, або воротами. Цілодобове чергування з необхідною кількістю співробітників. При виявленні правопорушень викликається мобільна група охорони. 
Стандарт - в доповнення до послуг охорони "Економ", здійснюється патрулювання території в денний та нічний час. При необхідності застосовуються додаткові технічні засоби та об'їзд периметру об'єкту, що охороняється. 
Посилена охорона - окрім послуг "Стандарт" по всьому периметру встановлюється система відеоспостереження та сигналізація. Група швидкого реагування знаходиться безпосередньо на території об'єкту, що охороняється, також серед охоронців є кінолог з службовою собакою. Всі співробітники мають спецзасоби та зброю.

Обов'язки охоронців під час охорони дачного кооперативу, котеджного містечка:
  • перевірка цілісності огорожі периметру та візуальний контроль пошкоджень будинків;
  • патрулювання території 24/7;
  • посилена охорона важливих об'єктів (електричні щити, газові розподілювачі, інші інженерні мережі);
  • підтримання чистоти та порядку;
  • несення служби та контроль пропуску на КПП;
  • контроль за дотриманням протипожежної безпеки;
  • врегулювання конфліктних ситуацій між власниками будинків, гостями та іншими особами.

Рекомендуємо власникам приватних будинків ознайомитися з актуальною темою на осінній період - теплові насоси та їх встановлення.
Made on
Tilda