Все про охорону

Фізична охорона ціна Київ

Фізична охорона ціна
Чи можуть послуги фізичної охорони в Україні коштувати дешево? 
За багаторічний досвід роботи, неодноразово доводилось чути від клієнтів: "а можна дешевше?", "для нас дорого". Справді, інколи ціни на охорону перевищують очікування замовників.

З чого формується ціна на охоронні послуги.
Розглянемо принцип ціноутворення на прикладі одного добового посту. На цілодобовому посту охорони впродовж місяця несуть службу 3 співробітники, які отримують заробітну плату. За кожного з них потрібно сплатити податок. Також, додаються непрямі витрати: форменний одяг, спеціальні засоби, витрати пального, мобільний зв'язок, амортизація, канцелярія та інше, що зазвичай не фіксується в відомості.

Що таке дешева фізична охорона і хто буде охороняти ваше майно і вас за копійки:
Зазвичай таких охоронців називають "сторож". За мізерну заробітну плату працювати погоджуються люди пенсійного віку, фізично слабкі особи, або ті хто має шкідливі звички. Ніхто не хоче, щоб такий персонал ніс службу, такі люди не можуть бути відповідальними, а поважаюча себе охоронна компанія ніколи на найме такий персонал. Такі горе-охоронці можуть не вийти на зміну без будь-якої причини, або вийти на роботу після вживання алкоголю. Зазвичай такі працівники ніде довго не затримуються та постійно шукають швидкі заробітки. 
Більшість потенційних клієнтів орієнтуються на низьку ціну і як результат, отримують неякісні послуги. 

Охоронні послуги "ціна/якість".
Найбільш поширена категорія охоронців - "стандарт", з якою працює більшість охоронних компаній та замовників. Зазвичай такий персонал наймають для охорони торговельних центрів, офісів та житлових комплексів. Як правило, це люди від 21 до 50 років, які мають досвід роботи, та достатню фізичну підготовку, відповідально ставляться до виконання службових обов'язків та мають добрий зовнішній вигляд. Даному сегменту охоронців можна довірити охорону майна та несення служби в місцях де часто доводиться спілкуватись з людьми, наприклад ТРЦ чи бізнес центри. 

Преміум сегмент.
Послуги такого типу замовляють для фізичної охорони об'єктів, особистої охорони та супроводу цінних вантажів, коштів. Всі співробітники мають вищу освіту, досвід роботи в військових структурах, мають відмінну фізичну підготовку, володіють зброєю та проходять постійні тренування. В багатьох випадках, під час виконання обов'язків, ризикують власним життям та здоров'ям. Тому заробітна плата не може бути низькою. 

Переважна більшість клієнтів обирає за критеріями ціна та якість. Охоронці класу "стандарт" чудово знають свою роботу та справляються з нею. Мають достатньо досвіду для виконання поставлених завдань.

Телефонуйте, або надсилайте заявки на електронну пошту. Спеціалісти ТОВ "ДОЛАВР 2020" допоможуть розробити детальний план охорони та підібрати оптимальний варіант. 
Made on
Tilda