Все про охорону

Охорона об'єктів будівництва

охорона будівельних майданчиків

Фізична охорона будівельних об'єктів в Києві та області.

Ті, хто вважають, що будівельні майданчики не потрібно охороняти, дуже помиляються. Нерідко вони потребують охорони набагато більше, ніж готові споруди. Одна з найпоширеніших загроз - розкрадання будівельних матеріалів. У наш час ціни на них досить високі, тому спокуса вкрасти цінності завжди велика. Цьому сприяє широка територія будівництва, погана освітленість об'єкта вночі, лабіринти недобудованих стін тощо.

Служба охорони "Долавр" займається охороною будівельних майданчиків на високому професійному рівні. З урахуванням специфіки об'єкта, охорона будівництва може бути прихованою, або демонстративною. Для цього організується обхід об'єкта з урахуванням його конструкції та планування, а також наявних матеріальних цінностей.

Ефективна охорона будівельних майданчиків покликана вирішити такі завдання:

збереження будматеріалів та обладнання;
контрольно-пропускний режим;
контроль руху матеріалів (за потреби);
попередження спроб несанкціонованого доступу;
патрулювання території.
Завдяки нашій компанії охорона будівельних об'єктів здійснюється добре підготовленими фахівцями з екіпіруванням та спецзасобами. Звертаючись до нас, ви залучаєте до роботи справжніх професіоналів!

Список можливих загроз під час будівництва об'єкта:

  • через безліч підрядників і плутанини з документами, під виглядом підрядника можливе проникнення злодіїв;
  • дуже часто на будівельних майданчиках крадуть будівельні матеріали, адже їх можна вигідно продати на вторинному ринку;
  • на недобудованому об'єкті великий ризик угону дорогої спецтехніки, крадіжки електрообладнання та паливно-мастильних матеріалів;
  • на території будмайданчика можуть з'являтися бажаючі помародерствувати і завдати шкоди будівництву.

Будь-який об'єкт, що будується, потребує надійного захисту. Охорона будівельного об'єкта ведеться з дотриманням існуючих норм і правил з охорони. Перед виходом на зміну наші охоронці проходять відповідний інструктаж. Вони завжди вчасно прибувають на територію об'єкта що охороняється та діють відповідно до укладеного договору. За необхідності наші співробітники застосовують спецзасоби та оперативно реагують на будь-яку ситуацію.

Перед початком охорони будівельних об'єктів працівникам служби безпеки слід ретельно оглянути територію. Це необхідно, щоб виявити місця, де з найбільшою ймовірністю можлива крадіжка чи заподіяння шкоди майну. Після цього клієнту надається звіт про можливі загрози.
Серед слабких місць можуть бути:
  • паркан, що захищає майданчик;
  • ділянки з недостатнім чи нерівномірним освітленням;
  • контрольно-пропускні пункти та ін.
  • Після виявлення слабких місць фахівці безпеки розробляють план ефективної охорони будівництва та надають його на погодження замовникам.

Повний спектр послуг з охорони будівельних об'єктів.
Процес будівництва будівель є тривалим та непередбачуваним. Охорона будівельних об'єктів потребує спеціалізованого підходу. Наша компанія пропонує послуги в даній сфері, а кваліфікація та досвід співробітників забезпечує реалізацію цього завдання максимально продуктивно та надійно.
Made on
Tilda