Все про охорону

Охорона закладів освіти

Охорона навчальних закладів
Відправляючи дітей до школи чи університету, всі батьки хочуть бути впевненими в їх безпеці, впродовж перебування учнів на заняттях та в позашкільний час. 
Керівництво школи також, першочергово зацікавлене в безпеці учнів і несе за них відповідальність протягом учбового процесу. До важливих факторів також можна віднести збереження шкільного майна, особистих речей учнів та вчителів, контроль відвідування закладу.  Тому питання, щодо необхідності охорони в закладах освіти не виникає, але в кожному з них вирішується по різному. 
Для забезпечення охорони в школі чи університеті в денний та нічний час краще скористатися послугами професійної охоронної компанії. 

Основні послуги з надання охорони в освітніх закладах: 
  • забезпечення збереження життя та здоров'я учнів
  • забезпечення цілісності майна та контроль доступу до нього
  • встановлення пропускного контролю та дотримання карантинного режиму під час пандемії 
  • встановлення і обслуговування технічних засобів безпеки (відеоспостереження, сигналізація, металодетектори та інше)
  • контроль та облік шкільного обладнання та приладдя
  • підтримання порядку протягом учбового часу та на загальношкільних масових заходах

ТОВ "ДОЛАВР 2020" працює офіційно, через укладання договору, у відповідності з чинним українським законодавством. Відповідно до вимог, до складу охоронців входять не тільки чоловіки, а й жінки. 
Персонал приватної охоронної компанії проходить обов'язкову підготовку по методикам безпеки в навчальних закладах. Також приділяється значна увага основам педагогіки та дитячої психології. Це значною мірою допомогає прийняти правильне рішення, у відповідності до виникшої ситуації. 
Made on
Tilda