Все про охорону

Фізична охорона офісів

охорона офісу
Один з основних напрямків діяльності ТОВ "ДОЛАВР 2020" є фізична охорона офісів в Києві та Київській області. Столичний регіон та інші ділові центри України концентрують велику кількість бізнес-центрів та офісів. В умовах конкуренції та великої зайнятості такі об'єкти часто піддаються проникненням сторонніх осіб та викраденню майна. Надійна охорона - запорука спокою, збереження майна та безпека співробітників.
Охорона офісу може бути пасивною та активною.
Пасивна - офіси підключають до централізованої пультової охорони. Група швидкого реагування прибуває на об'єкт після спрацювання сигналізації, або після використання тривожної кнопки.
Активна - охоронці несуть службу, перебуваючи на об'єкті. Встановлюється контрольно-пропускний режим з використанням перепусток, ведеться цілодобовий моніторинг.
Замовити фізичну охорону офісів в Україні можуть, як орендатори приміщень, так і власники будівель. 
Особливості охорони офісів в Києві. 
До уваги береться ряд факторів, що дають змогу максимально ефективно забезпечити безпеку на об'єктах:
 • графік роботи офісів;
 • потік співробітників та відвідувачів;
 • площа та план приміщення;
 • стан будівлі та технічне оснащення;
 • можливість облаштування пропускного пункту.
Наявність фізичної охорони на території об'єкту зменшує ризики проникнення на територію третіх осіб, псування майна та викрадень. Підвищує протипожежну безпеку та дає можливість керівництву вести облік відвідувань офісів співробітниками та клієнтами. 
Найефективнішим та фінансово вигідним є замовлення охорони всього офісного центу. Кожен з офісів ставиться під пультову охорону, при цьому потрібна тільки одна група швидкого реагування, що знаходиться на прилеглій території об'єкту. 
Технічні засоби для охорони офісних приміщень:
 • комплект охоронної сигналізації (датчики руху, об'єму, звуку, відкриття дверей та вікон);
 • тривожна кнопка;
 • комплекс відеоспостереження з хмарним та локальним сховищем;
 • система пожежної сигналізації.
Види охоронних сигналізацій для офісів:
 • автоматична
 • пультова
 • GSM-сигналізація

Автономна - спрацьовує при проникненні на об'єкт, вмикається звуковий та світловий сигнал, чим привертає увагу оточуючих та правоохоронних органів. Здатна налякати зловмисників, але не передає сигнал тривоги власникам та на пульт охорони.  Низька вартість обладнання, малоефективна. 

Пультова - комплекс охоронного обладнання для передачі сигналу на центральний пункт охорони. При спрацюванні, на об'єкт направляється група швидкого реагування, та повідомляються власники. В більшості випадків матеріальну відповідальність несе охоронна компанія з якою укладено договір. 

GSM-сигналізація - передбачає встановлення охоронного обладнання, що передає сигнал тривоги по каналам мобільного зв'язку. Унеможливлює відключення фізичним шляхом. Може бути інтегрована в систему "розумний дім" для керування електричними приладами. 

Охоронна компанія "ДОЛАВР 2020" допоможе Вам зробити правильний вибір для надійного захисту вашого бізнесу. Все обладнання має відповідні сертифікати, а співробітники необхідний досвід. Отримати консультацію можна за телефонами, вказаними на сайті, або в офісі за адресою: Глибочицька, 13, офіс 1, м. Київ. 

Made on
Tilda