Все про охорону

Охорона нічних клубів

фізична охорона клубів Київ
Охорона нічних клубів та дискотек в Києві має свої особливості. Охоронці в таких закладах є обов'язковою умовою для нормального функціонування. 
На сьогоднішній день охорона нічних клубів вже не розкіш, а необхідність. Завдяки професійній охороні, імідж розважального закладу зростає в рази. Відвідувачі клубу будуть почувати себе в безпеці та не турбуватимуться за втрату своїх речей.
Перед підписанням договору про охорону розважального закладу, погоджуються внутрішні правила закладу та форма одягу охоронців. Адже охоронець, це перша людина з якою зустрічаються гості на вході до клубу. 

Однією з головних задач при розробці плану охорони розважального закладу є підбір мір та методів роботи. Такі міри виключають можливість несанкціонованого доступу сторонніх осіб на територію закладу.
До організації охорони нічного клубу слід ставитись відповідально. Імідж об'єкту з надійною охороною, робить його непривабливим для правопорушників, і навпваки привабливим для гостей. 

Комплекс заходів при охороні нічних клубів:
  • організація контрольно-пропускного режиму для перевірки відвідувачів та транспорту, що в'їжджає на прилеглу територію;
  • огляд об'єкту на наявність сторонніх та підозрілих предметів;
  • виявлення підозрілих осіб серед відвідувачів та обслуговуючого персоналу;
  • надання допомоги гостям закладу та вирішення конфліктних ситуацій;
  • співпраця з правоохоронними органами та екстреними службами;
  • несення відповідальності за пожежну безпеку на території об'єкту, що охороняється.

Охорона нічного клубу, за побажанням адміністрації може бути погодинною, або цілодобовою. Це, як правило, залежить від формату роботи розважального закладу та графіку роботи. 

Фейс-контроль - недопущення в заклад осіб, що не відповідають певним вимогам закладу.  Зазвичай, обмеження встановлюються для осіб в стані сильного алкогольного сп'яніння чи під дією наркотичних препаратів. Охоронці не допускають в нічний клуб агресивних людей, людей з невідповідним зовнішнім виглядом та осіб, що мають при собі будь-яку зброю. Співробітники охоронної компанії можуть відмовити відвідувачу без пояснення причини.
В деяких випадках причиною відмови на вході може бути так звана "реклама". Відсів відвідувачів створює вигляд статусності та популярності закладу. Це також приваблює людей, які потребують відповідної атмосфери. 

ТОВ "ДОЛАВР 2020" - фізична охорона розважальних закладів за участі професіоналів. Залишайте заявку та дізнайтеся ціни на охорону клубу чи дискотеки в Києві та області.
Made on
Tilda