Все про охорону

Пультова чи фізична охорона?

Пультова охорона Київська область
В наш час життя в сучасному світі вкрай неспокійне, саме тому дедалі частіше люди замислюються про ефективний захист свого майна (будинку, офісу, бізнесу). Перед тим, як обрати охоронну компанію та вид охорони, клієнти зважують всі "за" і "проти", оцінюють ризики та фінансові можливості. 
Розглянемо два оновних варіанти охорони: пультова та фізична.
У кожного з них є свої переваги та недоліки. 

Під час фізичної охорони, співробітники приватної охоронної компанії знаходяться, безпосередньо на території, що охороняється. Під час чергування ними проводиться патрулювання території, виявляються підозрілі об'єкти та особи, а також вони запобігають проникненню на територію сторонніх осіб. Це дає змогу запобігти псуванню майна та вчинити правопорушення. Всі охоронці мають при собі засоби радіозв'язку для оперативного реагування на подію. У разі потреби можуть застосовуватись спеціальні засоби захисту чи зброя. 
Організація фізичної охорони не є досить складною для багатьох компаній. Вам не доведеться купувати й встановлювати спеціалізоване обладнання та в подальшому обслуговувати його. Як висновок, економія грошей на технічному оснащенні. 
Робота охоронців, звісно не безкоштовна, але якщо розглядати вахтовий чи погодинний спосіб чергування, о цінник себе виправдовує. До недоліків можна віднести витрати на встановлення КПП чи надання окремого приміщення для охоронців. 

Пультова охорона передбачає, що безпека об'єкту (магазину, офісу, будинку) забезпечується за допомогою систем сигналізації з залученням групи швидкого реагування. Монтаж сучасних сигналізацій досить простий та швидкий, але обладнання коштує досить дорого (в залежності від площі об'єкту та класу обладнання). 
До переваг можна віднести відсутність людського фактору та простоту монтажу. До недоліків - час приїзду групи, на відміну від фізохорони. 
І при пультовій, і при фізичній охороні об'єкт завжди під спостереженням, але пультова охорона не може попередити злочинні наміри, на відміну від фізичної присутності співробітників охоронної компанії. 

Найкращим та найефективнішим варіантом є поєднання двох методів захисту. Зазвичай таке поєднання ефективне при охороні житлових комплексів, складських площ та котеджних містечок на віддаленні від міста.  
Made on
Tilda