Все про охорону

Охорона полів, садів, рибних господарств

Охорона полів в Україні
Сільське та рибне господарство тяжкий труд, результати якого залежать від багатьох чинників. Збитки фермерським господарствам можуть заподіяти не тільки погодні умови, шкідники та хвороби врожаю, але й люди. 
На практиці, аграрії зіштовхуються з проблемами крадіжок з боку сторонніх осіб та найманих працівників; недотриманням норм протипожежної безпеки; безвідповідальності персоналу; злочинними діями з боку конкурентів.
Організація охорони сільськогосподарських об'єктів, водних та біологічних ресурсів - обов'язкова міра, що дозволяє забезпечити надійний захист власності та уникнути втрати власного прибутку. 

Організація охорони полів в Україні.
Зазвичай площа об'єктів охорони вимірюється гектарами, тому звичайний нагляд охоронцем не є ефективним. Відповідно до розташування та площі території приймається рішення, щодо кількості охоронців, кількості необхідних для патрулювання транспортних засобів та необхідної техніки.
Охорона полів здійснюється цілодобово. В денний час мобільна група здійснює об'їзд периметру на автомобілі кожні 1.5 - 2 години. Також, ведеться постійне спостереження за об'єктом, що охороняється за допомогою оптичних приладів та за допомогою квадрокоптерів. В нічний час окрім патрулювання використовуються тепловізори для виявлення порушників. 

Не менш важливим є контроль за співробітниками та сезонними працівниками, а саме:
  • дотримання правил протипожежної безпеки;
  • дотримання норм використання хімікатів;
  • контроль витрати паливно-мастильних матеріалів, шляхом обліку та пломбування;
  • контроль витрат та залишку посівного, посадкового матеріалу;
  • супровід та спостереження за транспортом на узгоджених маршрутах в пунктах навантаження-розвантаження готової продукції.

Технічні засоби сигналізації, що можуть використовуватись під час охорони полів, садів, водойм:
  • периметрова сигналізація (лазерна, інфрачервона, фізична)
  • тривожна сигналізація з датчиками руху
  • система відеоспостереження
  • інженерні споруди для спостереження та загорождення.

ТОВ "ДЛАВР 2020" Україна, має багатолітній досвід з охорони аграрних підприємств та фермерських господарств. Ми зможемо забезпечити безпеку Вашого майна та не допустити шахрайства зі сторони працівників. Залишайте заявки на сайті, або телефонуйте для отримання консультацій та комерційних пропозицій.  

Made on
Tilda