Все про охорону

Охорона автомобільних стоянок і гаражних кооперативів

Охорона стоянок
ТОВ "ДОЛАВР 2020" пропонує послуги з охорони автостоянок та гаражних кооперативів. За статистикою правоохоронних органів на території даних об'єктів правопорушення у вигляді викрадення чи пошкодження майна стаються досить часто. Це і не дивно, адже злодіям є що красти, від інструментів до дорогих автівок.  Не рідко власники іномарок і самі стають об'єктами нападу. Для запобігання таких правопорушень та захисту себе й свого майна, слід приділити увагу організації охорони. 

Принципи безпеки на автостоянках та в гаражних кооперативах.
1. Контроль в'їзду всіх транспортних засобів. 
Дана процедура включає в себе обов'язковий огляд ТЗ на наявність сторонніх предметів та пошкоджень автотранспорту. Це допоможе уникнути неприємних ситуацій, якщо пізніше виявиться дефект, або несправність. Всі дефекти, уразі їх виявлення фіксуються в журналі і завіряються охоронцем та власником ТЗ. 
2. Контроль доступу осіб, що перебувають на об'єкті. 
На території автостоянки, СТО, або гаражного кооперативу можуть перебувати власники авто, водії та обслуговуючий персонал. Всі люди під час перебування на території фіксуються та частково перебувають під наглядом співробітників охоронної компанії. А саме, перевірка документів, у разі необхідності, проведення протипожежних заходів (заборона куріння, розведення багаття), недопущення осіб в стані алкогольного, або наркотичного сп'яніння.
3. Контроль виїзду ТЗ.
Необхідний комплекс заходів для унеможливлення викрадення авто та цінних речей. При виїзді водій повинен (на вимогу) пред'явити документи, що підтверджують особу та право власності на авто, або інші документи на запчастини, пальне, інші речі. При підозрі на викрадення авто чи заволодіння чужим майном, охоронець повинен прийняти відповідні міри по затриманню такої особи, або групи осіб.

Технічні засоби контролю.
Найефективнішим методом є суміщення фізичної охорони та використання технічного захисту. Всі в'їзди/виїзди перекриваються, встановлюються системи відеоспостереження, при необхідності облаштовуються протиугонні бар'єри.
технічні засоби охорони дозволяють цілодобово вести нагляд за об'єктом та прилеглою територією для своєчасного виявлення підозрілих осіб. Також дають змогу зменшити ризик проникнення сторонніх на територію, що охороняється та запобігти викраденню автомобілів. 

Вимоги до співробітників під час охорони гаражних кооперативів та автомобільних стоянок.
  • знання технічної частини автомобіля;
  • наявність посвідчення водія та досвід керування ТЗ;
  • відмінний фізичний стан;
  • відсутність шкідливих звичок.
Made on
Tilda